На сьогоднішній день міграційне право має величезну силу дії. І може бути застосовано воно не тільки по відношенню до іноземців, як багато хто помилково вважає, а й до громадян країни. Адже, поряд із закордонними гостями, кожен українець, змінюючи місце проживання, або бажаючи виїхати в іншу державу, автоматично підпадає під дію саме Міграційні послуги для громадян Україницієї сфери юриспруденції.

По суті, міграційне право регулює пересування людини і зміну його місця проживання або перебування. Це стосується імміграції, еміграції, переміщення населення всередині країни, а також туристичних, ділових та інших поїздок. Однак, поряд з цим, існують і норми міжнародного міграційного права, які також впливають на порядки кожної держави. Тому, дуже важливо розуміти не тільки всі нюанси національного законодавства, а й іноземні Закони.

Пріоритетність співробітництва з нашими юристами

З огляду на все вищевикладене, а також розуміючи, що за порушення ЗУ загрожує відповідальність, найкраще вирішення питань в сфері міграційного права надати юристам компанії «Imperion», які оформлять все швидко, грамотно, і що не менш важливо, без наслідків.

Так, основним робочим профілем компанії «Imperion» є міграційне право. Співпрацюючи з нашою компанією, українські громадяни можуть отримати швидке кваліфіковане сприяння при отриманні, а також відновленні:

  • Свідоцтва про народження
  • Прописки в Києві
  • Паспорта громадянина України
  • Біометричного паспорта

Кожен громадянин України знайомий з умовами роботи з міграційними службами, і кожен розуміє наскільки це важко і витратно. Саме тому й існують такі компанії, як «Imperion», які готові допомогти Вам в отриманні необхідних документів, заощаджуючи час, гроші і нерви.

Юристи нашої компанії мають багаторічний успішний досвід роботи, що зайвий раз підтверджує кваліфікацію і гарантує правильність виконання поставленого завдання. Доручивши фахівцям «Imperion» оформлення паспорта, реєстрації місця проживання чи іншого документа, Вам не доведеться збиратися безліч паперів, стояти в чергах і терпіти часом не самих важливих співробітником ГМС. Наші юристи за максимально стислі терміни нададуть Вам результат, в той час як Ви будете займатися більш важливими справами.