Вид на жительство в Украине.

Посвідка на проживання в Україні

1. Посвідка на тимчасове проживання.
2. Документи для посвідки на проживання
3. Як отримати посвідку на проживання в Україні
4. Посвідка на проживання в Україні для громадян Росії
5. Посвідка на постійне проживання в Україні.
6. Питання та відповіді

Компанія «Imperion» – визнаний експерт в питаннях міграційного права. Допомога іноземцям в питаннях легалізації в Україні, отримати посвідку на проживання в Україні – пріоритетний вектор нашої роботи.

Основні переваги отримання посвідки на проживання

Легалізація іноземців – процес складний і тривалий, оскільки він складається з декількох етапів. Кожен резидент іноземної держави, який бажає тривало перебувати в нашій країні, не обмежуючи своє перебування трьома місяцями, повинен отримати на це офіційний дозвіл у міграційної служби.

Ключовим документом в цьому питанні є посвідка на проживання – тимчасова, або постійна, яка дає можливість не підкорятися відомій формулі «90/180», а значить, не виїжджати з України кожні дев’яносто днів.

Але цим нюансом переваги не вичерпуються. Якщо Ви маєте в своєму розпорядженні посвідку на постійне проживання в Україні, то Вам не доведеться отримувати офіційний дозвіл при, наприклад, працевлаштуванні, оскільки у функції документа вже входить можливість працювати в нашій країні. Ще одним «бонусом» у сфері праці, який Ви отримаєте разом з постійною посвідкою, є те, що вона знімає обмеження на кількість посад, на яких Ви можете працювати за сумісництвом.

Посвідка на постійне проживанняПосвідка на тимчасове проживання
Взнати вартістьВзнати вартість

Переваги роботи з нами:

 • Допомагаємо на будь-якому етапі легалізації
 • Оформляємо відсутні документи
 • Вирішуємо питання в рекордно стислі терміни
 • Чесне і прозоре оформлення

 

Посвідка на тимчасове проживання в Україні

Отримання тимчасової посвідки на проживання в Україні є одним з етапів легалізації іноземця, який дає Вам право не виїжджати з України протягом року. І мова тут йде саме про календарний рік і «накопичувальна система» тут не діє. Іншими словами, якщо ті дев’яносто днів, які надаються іноземцю по візі, Ви можете витрачати в будь-якому зручному форматі – або витратити весь ліміт відразу, або ж розподілити його на кілька поїздок, то у випадку з тимчасовою посвідкою ця хитрість не спрацює. Посвідка на тимчасове проживання в Україні

Через рік вона втратить свою силу, навіть якщо Ви не пробули в країні жодного дня, тому тут необхідно чітко розпланувати справи на майбутній рік, щоб використовувати можливості по максимуму.

 

Документи для посвідки

Документи, які від Вас будуть потрібні для вирішення даного питання, можуть бути різними – тут все буде залежати, перш за все, від того на якій підставі Ви хочете отримати тимчасову чи постійну посвідку, робите Ви це за квотою або поза нею, і т.д. Разом з тим, певна їх частина в будь-якому випадку залишиться незмінною.

Отже, необхідні документи для самостійного оформлення:

 • три фотокартки;
 • копія документа, який засвідчить Вашу особу;
 • документальне підтвердження складу сім’ї і місця Вашого реального проживання;
 • копія свідоцтва про шлюб (для тих, хто в ньому полягає);
 • довідка про несудимість.
Документи для оформлення посвідки на проживання

Само собою, до цього списку ще додадуться специфічні документи, перелік яких буде обумовлений Вашим конкретним випадком. Для того щоб отримати посвідку на проживання в Україні, документи ці потрібно буде віднести в міграційну службу.

Оформлення дозволу на проживання за допомогою компанії «Imperion» дозволяє скоротити список необхідних документів до мінімуму. Нашим фахівцям потрібно лише:

 • Ваш паспорт;
 • Документ, який підтвердить Ваше право на переїзд (як правило, дозволу на імміграцію в цьому випадку досить).

 

Як отримати посвідку?

Українські закони передбачають два способи легалізації іноземців: на рік (тимчасова), і постійна. Оформлення дозволу на проживання в Україні може відбуватися в рамках квоти, яка встановлена державою, або поза цієї квоти.

Квота прописується урядом щорічно для груп іноземців, які претендують на постійне проживання. Як правило, туди входять видатні вчені, діячі культури, люди, які інвестували великі кошти в економіку України, подружжя або діти іммігранта, що вже отримали тимчасову посвідку і т.д. Що стосується легалізації поза квотою, то вона доступна батькам або дітям українських громадян, людям, які раніше вже мали українське громадянство, або, наприклад, тим, хто народився на українській території, і це актуально як для тимчасової посвідки, так і для постійної.

Так чи інакше, процес легалізації в будь-якому випадку буде непростим.

 • Перш за все, Вам потрібно буде відправитися до нотаріуса і завірити у нього сторінки паспорта, перекладені на українську;
 • потім сплатити державне мито;
 • зібрати залишок документів (остаточний їх список, до речі, буде змінюватися в залежності від підстави отримання Вашого дозволу на проживання);
 • лише після цього можна буде йти в міграційну службу.

Ми гарантуємо Вам не тільки надійний і якісний сервіс, але і професійні консультації з будь-яких питань, пов’язаних з міграційним законодавством. Розраховувати на компетентну пораду може кожен!

Якщо вірити офіційним документам, то посвідка на проживання оформляється близько місяця, а питання постійної легалізації змусить почекати десь рік. Однак, як відомо, фактичні терміни нерідко перевищують ті, що заявлені в законодавстві, тому враховуйте і це теж.

Але, природно, існує більш простий варіант – оформити посвідку на проживання з компанією «Imperion». Професіоналізм наших фахівців дозволяє вирішити дане питання за рекордно короткі терміни – тимчасову посвідку на проживання Ви зможете отримати вже через тиждень (максимум – 10 днів), а постійну – протягом 1-2 місяців.

 

Посвідка на проживання в Україні для громадян Росії

Посвідка на проживання в Україні для россіян

Один з магістральних напрямків роботи компанії «Imperion» – допомога громадянам Росії в оформленні посвідок. Як відомо, з середини 2014 го, вид на проживання в Україні для росіян оформляється за зміненою процедурою, в окремих тонкощах якої розібратися буває досить складно.

Саме тому ми забезпечуємо повний супровід процесу отримання і консультуємо наших російських клієнтів при всіх проблемних ситуаціях. Посвідка на проживання для громадян РФ оформляється з «Imperion» протягом двох робочих днів.

Всі операції, що проводяться нашою компанією, цілком законні, а документи, отримані за допомогою «Imperion», мають повну юридичну силу.

 

Посвідка на постійне проживання в Україні.

Посвідка на постійне проживання

Отримання постійної посвідки на проживання в Україні – це спосіб легалізації іноземців, який передбачає можливість відчувати себе повноправним громадянином України, не отримуючи іншого паспорта.

Головна принадність даного документа полягає саме в тому, що: посвідка на постійне проживання в Україні дає іноземцю право безстроково знаходитися в країні.

Стало бути, власник посвідки на постійне проживання має можливість в будь-який час приїхати в Україну і не турбуватися про те, щоб встигнути завершити свої справи, поки не закінчиться термін дії його документа.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *