Одним з векторів діяльності «Imperion» є допомога у видачі тимчасових посвідок. Напрацьований досвід дозволяє нам вирішувати будь-яку проблему в зазначеній сфері гранично швидко оформити посвідку на тимчасове проживання в Україні не виходячи за рамки міграційного права.

Що ж таке тимчасова посвідка на проживання в Україні?

Посвідка на тимчасове проживання в УкраїніВідомо, що в відношенні резидентів інших держав в нашій країні діє формула «90/180», по якій кожен іноземець може жити на українській території лише три місяці на півріччя. Якщо мета Вашого візиту, наприклад, приїзд до родичів або якісь короткострокові справи, то подібного терміну, як правило, буває більш ніж достатньо, і сенсу домагатися пільгового режиму просто немає.

Якщо ж Ви переслідуєте якісь більш масштабні цілі, є сенс подбати про отримання посвідки на тимчасове проживання. Що ж дасть тимчасова посвідка на проживання? Україна має на цей рахунок закони, які говорять нам наступне. Іноземець, якому було видано тимчасовий дозвіл на проживання, отримує автоматичне право перебувати в нашій країні протягом року і позбавляється від потреби кожні три місяці виїжджати назад за кордон і продовжувати міграційну карту.

Зрозуміло, через рік, процедуру її придбання доведеться повторювати, однак якщо більше року перебувати в нашій країні Вам не знадобиться, то посвідки в тимчасовому форматі Вам буде цілком достатньо.

Тимчасова посвідка на проживанняПосвідка на тимчасове проживання в Україні на підставі шлюбу

За статистикою шлюб є найбільш популярним способом отримання тимчасової посвідки, оскільки цей варіант найлегше реалізується. Ви вступаєте в законні шлюбні відносини з українським громадянином, а через два роки отримуєте повне право претендувати на документ, який дозволить Вам жити в нашій країні протягом року.

По закінченню двох років іноземець претендує на отримання посвідки на постійне проживання в Україні.

«Imperion» охоче консультує іноземців з питань придбання виду на проживання на підставі шлюбу, а також надає кваліфіковану допомогу при зборі всіх шуканих документів.

Оформлення посвідки на тимчасове проживання в Україні

Що стосується порядку оформлення, то згадати, перш за все, варто про документи, які від Вас будуть потрібні. Вам потрібно буде:

  • клопотання і заява;
  • паспорт + нотаріальний переклад на українську мову;
  • копію документа, який засвідчить Вашу особу;
  • медичний страховий поліс;
  • квитанція про сплату державного мита;
  • ІПН (якщо він є);
  • документ про наявність підстави для отримання тимчасової посвідки на проживання;
  • підтвердити склад сім’ї та місце Вашого реального проживання;

Варто відзначити, що це лише базовий перелік документів – остаточний список формується в залежності від конкретно взятої ситуації, зокрема, від того, на якій підставі Ви плануєте отримувати тимчасову посвідку.

У «Imperion» Ви отримаєте комплексну допомогу – консультації з будь-якого з аспектів міграційного права, грамотний і компетентний супровід процесу оформлення на будь-якому його етапі, а також захист Ваших клієнтських інтересів.

«Imperion» дозволяє впоратися з будь-якою проблемою зі сфери міграційного права, надавши мінімум документів і витративши мінімум часу.

Міграційні послуги в Україні для іноземних громадян: