В Україну тепер можна буде приїхати лише на три місяці.

З квітня 2018 року дещо змінилися умови перебування іноземців в Україні. За останніми правилами, перебувати в країні можна лише 90 днів протягом півроку. Новий режим торкнеться 50 країн.

Велика кількість мешканців зарубіжжя перебувала і перебуває в Україні на заробітках, складають змішані сім’ї. Донедавна вони могли за 90 днів після прибуття в країну, поїхати до її кордону, продовжити міграційну картку та спокійно повернутися до буднів українського життя. Але тепер іммігранти повинні залишити країну через зазначені три місяці і зможуть в’їхати назад не раніше, ніж мине 180 днів.

Як залишитись в Україні більше, ніж на 90 днів?

Остаться в Украине более 90 дней

Щоб вирішити проблему, необхідно отримати посвідку на проживання в Україні. Популярним способом отримати бажаний документ залишається оформлення шлюбу з українцем або офіційне працевлаштування. У такому разі Ви отримаєте тимчасовий ВНП, який діє лише 1 рік. Але за потреби його можна продовжити ще на рік.

Звичайно, залежно від цілей перебування в Україні, можна оформити і постійний дозвіл на проживання. Але його видають не всім. Щоб отримати таке свідчення, потрібно або інвестувати в економіку чималі кошти, або бути видатним ученим, або бути близьким до спорідненості з громадянами України.

У будь-якому випадку, який би ВНЖ Ви не оформляли, доведеться витратити на це чимало часу та сил тому, що держава не прирівняє Вас до своїх громадян без вагомих на те підстав. Але звернувшись до юристів компанії «Vollar», Ви отримаєте:

  • консультацію спеціалістів міграційного права;
  • посвідку на проживання в Україні за максимально стислий термін;
  • повний спектр послуг за прийнятними цінами.

Наші юристи мають багаторічний стаж роботи у цій сфері юридичних послуг. Вони позбавлять вас від непотрібного паперового клопоту і завжди забезпечать позитивний результат.