Компанія «Imperion» надає консалтингові та юридичні послуги іноземцям з питань міграційного права, і зокрема – легалізації іноземних фізичних і юридичних осіб в Україні.

Міграція передбачає зміну місця перебування або проживання за межами “рідної” Легалізація іноземцівтериторії, або тимчасовий переїзд людини в іншу країну. Але кожна держава має свої специфічні закони і правила щодо прийому та легалізації іноземців на своїй території. Так, приїхавши в іншу державу, людина виявляється в незнайомому середовищі з чужими йому правилами і життєвими засадами.

Тому, якщо намагатися самостійно вирішити проблеми в Україні, легалізація іноземців приймає обороту «яскравого і незабутнього» спілкування з держструктурами, які можуть спричинити за собою масу проблем і неприємностей. Особливо важко буде вирішити питання, якщо людина зайнята, тому що доведеться втрачати час в чергах і на роз’яснення всієї процедури легалізації.

Легалізація в Києві: з якими проблемами стикається іммігрант

З кожним днем міграційні потоки в Україну зростають. І, звичайно, лідирує в цій статистиці Київ. Приїхавши до столиці, у іноземця виникає ряд питань, пов’язаних з обгрунтуванням і легалізацією в Києві:

І це далеко не повний перелік хвилюючих тем, які передбачає легалізація іноземців в Києві. Але фахівці «Imperion» вирішать всі питання.

Легалізація в Україні в найкоротші терміни

Україна – сильна і стрімко розвиваюча країна, в якій завжди раді гостям. Але легалізація іноземців в Україні вимагає дотримання певних законодавчих норм і правил. У компанії «Imperion» Ви отримаєте кваліфіковану консультацію в області міграційного права України та зарубіжних країн, а також повний спектр юридичних послуг.

Легалізація іноземців через нашу компанію має масу переваг:

  • Легалізація іноземців в УкраїніМи зберемо необхідні документи в швидкі терміни, так що результат Ви отримаєте швидко і безтурботно;
  • Наші юристи знають юридичні тонкощі і нюанси, напрацьовані з часом і досвідом;
  • У «Imperion» адекватна цінова політика;
  • Ми маємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

З компанією «Imperion» легалізація іноземців не представляє собою особливих проблем. Наші юристи допоможуть вирішити будь-які питання міграційного права незалежно від того, іноземна Ви компанія або фізична особа, яка відвідала нашу державу з приватним візитом.

Міграційні послуги в Україні для іноземних громадян: