Реєстрація іноземців дає право іноземцям на законних підставах перебувати і вести господарчу діяльність в Україні. Реєстрацію іноземців необхідно оформляти, як для короткочасного перебування в державі, так і для більш тривалого перебування, наприклад, на підставі працевлаштування або навчання.

Реєстрація іноземних громадян необхідна для співпраці з банківськими установами, податковими інспекціями, міграційними службами і т.д. Юридично грамотна реєстрація, а також її своєчасне продовження дозволить безтурботно пересуватися по території України, здійснювати бізнес-діяльність і уникнути непотрібних питань від представників різних держ органів.

Реєстрація іноземців в Києві – шлях до необмежених можливостей

Реєстрація іноземців в УкраїніКиїв – це столиця сучасної європейської держави. Київ – це величезний мегаполіс, який надає такі можливості, про які тільки мріяти можна. Тут є маса перспектив, як для професійного та персонального росту, так і для туризму.

Але всякий раз, коли мова йде про перетин кордону, в гру вступає юридичний аспект. Так і реєстрація іноземців в Києві по приїзду – обов’язкова умова їх легального перебування в країні. Це слід робити, як мінімум, тому що такі закони України і, як максимум, тому що це наділить Вас привілеями українських громадян і дасть можливість втілити в реальність всі надії і бажання.

Але, на жаль, практика показує, що самостійна реєстрація іноземців в Києві не закінчується нічим хорошим. Вам доведеться збирати безліч паперів, очікувати в чергах і сподіватися на отримання заповітного дозволу. Тому краще відразу надати справу фахівцям компанії «Imperion», які допоможуть оформити все швидко і якісно.

Реєстрація іноземців в Україні з «Imperion»: швидко, якісно, надійно

Недовгий візит іноземних громадян реєструється в Україні в пунктах пропуску на кордоні, в той час як довгострокове перебування іноземців в Україні в зв’язку з навчанням або роботою має зовсім інше підґрунтя, тому реєструються більш серйозно – в ДМС.

Несвоєчасна реєстрація іноземців, порушення умов її продовження, або законодавства в цілому може спричинити за собою неприємності, як матеріального характеру – накладення штрафних санкцій, так і стати причиною депортації або заборони
Реєстрація іноземців з на в’їзд в країну.

Щоб таких проблем не виникло, слід довірити легалізацію в Україні юридичної компанії «Imperion», яка надає широкий спектр консалтингових та юридичних послуг для іноземців в Україні:

Реєстрація іноземців являє собою складну і відповідальну процедуру, яку найкраще довірити виконувати виключно юристам з великим досвідом роботи в даному питанні. І саме висока кваліфікація нашого колективу є гарантом швидкого і позитивного вирішення навіть найскладніших міграційних питань.

Міграційні послуги в Україні для іноземних громадян: